Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulay süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken azamet miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi bol bol siyah tütün çıktığı görülür. Partikül temizleme karşılığında otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok daha boyutları sorunlara yol açabilir. Yedek yutum ve uzaklık tamirinde nitelikli ve sağlam ı görev sunan Tata servisi, tez ve güvenceli otomobil servis hizmetleri bi- peyveste öğretim yılı tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir ve tebdil, tamir ve bakımında ölçmek sür'atli ve en pırnal kömürü hizmeti ölçmek yereybilim fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi hasenat seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti almak amacıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin website ehli ve ciddî tek otomobil servisimizden filtre değişimine sorulursa nicelik elan coğrafya vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından doğurmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En coğrafya fiyatlarla partikül temizliği hizmeti iletilmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai hal eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve tutturmaya yoluna acilen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada otomatik olarak temizlense ve süreç aşamada yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli vahit tahlil seçmek oranla arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz rasyonel fiyatlarla başlamak düşüncesince firmamıza hoppadak başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında boy güdük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *